Turėdami atstovybes didžiausiuose Lietuvos miestuose, gebame dirbti visoje Lietuvoje.

Mūsų atstovybės

Adresas: Liepsnos g. 3-53C, LT-03154 Vilnius

Direktorius Dalius Jablonskas
Tel. +370 685 63191
El. p.: daliusj@dareda.lt

Pardavimų vadovas Raimundas Šulcas
Tel.: +370 671 81101
El. p.: raimundass@dareda.lt

Adresas: Vytauto g. 2, LT – 53270 Garliava

Pardavimų vadovas Darius Černiauskas
Tel.: +370 671 82001
El .p.: dariusc@dareda.lt

Pardavimų vadovas Kęstutis Ulozas
Tel.: +370 671 85848
El. p.: kestutisu@dareda.lt

Adresas: Vasaros g. 20a, LT- 68110 Marijampolė

Pardavimų vadovas Mindaugas Kurtinaitis
Tel.: +370 675 05080
El. p.: mindaugas.kurtinaitis@dareda.lt

Dainius Bublys
Tel.: +370 671 84833
El .p.: dainiusb@dareda.lt

Regimantas Lipnevičius
Tel.: +370 671 83001
El. p.: regimantasl@dareda.lt

Buhalterė Jurgita Bulotiene
Tel.: +370 655 79779
El. p.: buhalterija@dareda.lt

Adresas: Rimkų g. 37, LT-95345 Klaipėda

Pardavimų vadovas Darius Pečiauskas
Tel.: +370 671 81883
El. p.: dariusp@dareda.lt

Adresas: Kreivoji g. 41,LT – 78109 Šiauliai

Pardavimų vadovas Artūras Kačiušis
Tel.: +370 671 85565
El. p.: arturask@dareda.lt

Adresas: Velžio kel. 48, LT – 36148 Panevėžys

Pardavimų vadovas Dainius Nakčiūnas
Tel.: +370 671 82272
El. p.: dainiusn@dareda.lt